Nasza misja


Naszym celem numer jeden jest podnoszenie standardów życia ludzi w całej Polsce. Nie tylko w największym aglomeracjach, ale również w mniejszych miastach. Chcemy zapewnić każdemu mieszkańcowi naszego kraju dostęp do najwyższej jakości nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych.

Trust Investment jest spółką deweloperską realizującą projekty w sektorze nieruchomości mieszkaniowych oraz komercyjnych na terenie całej Polski. Projekty nad którymi każdego dnia pracuje nasz zespół są realizowane kompleksowo. Począwszy od zakupu gruntu poprzez komercjalizację, następnie budowę, sprzedaż aż po przekazanie kluczy właścicielowi, najemcy. Rynek nieruchomości dzielimy na kilka segmentów. Trust Investment koncentruje się na nieruchomościach mieszkaniowych oraz komercyjnych, ponieważ jesteśmy zdania, że specjalizacja rodzi profesjonalizm a profesjonalizm daje nam chęć bycia lepszymi.

Nasz zespół każdego roku stawia sobie wyższe cele i konsekwentnie je realizuje. Obiekty mieszkaniowe oraz komercyjne do 5000m2 powierzchni najlepiej wpisują się w profil działalności firmy. Do partnerów biznesowych Trust Investment należą przedsiębiorstwa o zasięgu ogólnopolskim co gwarantuje jakość, stabilizację oraz bezpieczeństwo na każdym etapie współpracy.

#NaszaMisja

 

Realizacja wyznaczonego celu wymaga przejrzystego i profesjonalnego planu, który wdrażamy w życie. Osiąganie tak ważnych założeń traktujemy jak misję a naszą myślą przewodnią jest człowiek.


Zakup działek

Dział ekspansji koncentruje się na najlepszych lokalizacjach, które odpowiadają najwyższym oczekiwaniom.


Pozwolenia i projekt architektoniczny

Dział przygotowania inwestycji kładzie nacisk na jakość projektu oraz dostosowuje go do najwyższych standardów.


Budowa

Dział przygotowania kontraktów oraz dział budowlany koncentruje się na relatywnym zmniejszeniu kosztów wykonania obiektów przy zastosowaniu najwyższej jakości materiałów.


Wynajem lub sprzedaż

Specjaliści ds. sprzedaży i wynajmu nieruchomości komercjalizują oraz sprzedają powierzchnię obiektów.

 

Zieleń jest najważniejsza

Naszym zadaniem jest takżę tworzenie osiedli mieszkaniowych o wysokim standardzie oraz obiektów handlowo usługowych dostępnych dla wszystkich. Stawiamy na jak najbardziej ekologiczne rozwiązania i walczymy o zachowanie jak największych terenów zieleni w obrębie inwestycji.

Nasza najnowsza realizacja

DOŁĄCZ DO NAS

Zostać członkiem zespołu Trust Investment!

Oferujemy stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość rozwoju zawodowego i miłą atmosferę w zgranym zespole.

parallax background

parallax background
NASZA SIEDZIBA

Znajdziesz nas
w Kielcach

Trust Investment
ul. Robotnicza 1
25-662 Kielce

577-675-075
office@trustinvestment.pl